Monday, October 27, 2008

Monument olümpiastaadionil. Minu huvi selliste asjade vastu piirneb bussiaknast pildistamisega. Tegelikult olen seal olude sunnil varem käinud, aga ... noh staadion, mis muud.
Miro muuseomi esine. Tasub külastada. Ma ise sisse ei pääsenud, pühapäev oli :(

Linnas on kaks gondliteed - vana ja uus. Vana on all mere ääres ja ühe postiga. Uus asub olümpiastaadioni ja Miro muusiomi lähistel. Vaade uuelt gondliliinilt.


No comments: