Monday, October 27, 2008

Vaade turistibussi teiselt korruselt bussipeatuse katusele. Mis need sinised küll on?

Kui palju aega ei ole, võta turistibuss. Mitte selleks et ise liikuda ei oskaks, vaid seepärast, et kahepäevane pilet annab sulle võimaluse kiiresti vajalike punktide vahel liikuda. Näiteks hotellist randa või vastupidi. Ja kui tulebki mõte olümpiastaadionile jaapani turistidega võidu trügima minna, siis on see võimalus ka olemas.




No comments: